Ana sayfa Oyun Haberleri ZULA Turnuvası 120.000 TL Toplam Ödül!

ZULA Turnuvası 120.000 TL Toplam Ödül!

420
0
PAYLAŞ
Zula-Turnuvası

Toplam 120.000 ₺ Ödüllü Zula Turnuvası

Türkiye’de geliştirilmiş olan ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula; e-Spor alanında adından da büyük oranda söz ettirmeye Zula, yakın zaman önce tamamlanan Süper Ligin arkasından şimdi ise daha uzun bir sezon geçirmek için hazırlığına devam eden ZULA Turnuva ekibi ödül havuzunu 120.000 TL olarak belirlediğini duyurdu. Zula Turnuvası ödüllerinin gün geçtikçe arttığını da görüyoruz.

Zula Ekibi, Ekim ayı içerisinde başlayacak olan ve bu sezon kapsamında her ay 2 online 1 offline olmak üzere turnuva yapmayı planladığını görüyoruz. Online mücadelelerde turnuva ödülü olarak 5900 ₺ nakit para ödülü dağıtacak ve ayda 2 turnuva ödülü ve toplam online turnuva ödülünün ise: 11.800 ₺ olacağını söyleyen Zula ekibi, bu ödüllerin sıralamaya giren takımlara ve belirli bir başarı elde etmiş takımlara verileceğini açıkladı. Bu yeni turnuva sezonu içerisinde yapılan tüm turnuvalar genel bir puan tablosuna eklenecek ve yarı yıl tatilinde yapılacak olan “Büyük Sezon Finalinde” takımlar büyük ödül için yarışacaklar. Sezon içerisinde toplamda 120.000 ₺ ödül havuzu olduğunu belirten Zula Ekibi, bu ödülün büyük bir kısmını nakit para ödülü olarak oyuncularına dağıtacak.

Büyük bir ilgi ve her gün yenilikleriyle oyuncularını memnun eden ZULA ekibi, bu memnuniyeti daha da artırmak için yeni Turnuvalar ve büyük nakit para ödülleri ile oyuncuların mutluluğunu artırmaya devam edecek gibi görünüyor. Şimdiden katılan takımlara başarılar dileriz.

Turnuva hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK